Fotel Sits Uma
Opis
Opis ogólny
Fotel Uma to projekt inspirowany stylem lat 70., z wyrazistą tożsamością, lekko żartobliwym charakterem i proporcjami zaprojektowanymi z myślą o współczesnych wnętrzach.
Kluczowe cechy:
-
Poszycie stałe — nie zdejmowane — dostępne w tkaninie lub skórze.
-
Komfort siedziska oferowany standardowo w wariancie „Standard”.
-
Rama wykonana z litego drewna i materiałów drewnopochodnych, wsparta pasami tapicerskimi.
-
Wypełnienie siedziska — pianka poliuretanowa.
-
Dwie opcje podstawy / nóżek: klasyczne nogi (tworzywo sztuczne) lub obrotowa podstawa.
-
Duży wybór materiałów obiciowych i kolorów w katalogu kolekcji.
-
Fotel zrealizowany na zamówienie — czas produkcji około 42-56 dni.
-
Projektant: Steven Schilte.
Dane techniczne / wymiary
| Parametr | Wartość typowa |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 74 cm |
| Szerokość całkowita | 88 cm |
| Głębokość całkowita | 80 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Waga | ok. 30 kg |
| Poszycie | tkanina lub skóra (stałe obicie) |
| Konstrukcja / rama | lite drewno + elementy drewnopochodne + pasy tapicerskie |
| Wypełnienie siedziska | pianka poliuretanowa |
| Komfort | wersja Standard |
| Nogi / podstawa | nogi z tworzywa sztucznego lub obrotowa podstawa |
| Czas realizacji | około 42-56 dni |
