Fotel Sits Impulse
Opis
Opis ogólny
Fotel Impulse to element kolekcji marki SITS, oferującej meble modułowe — fotele, sofy, narożniki, podnóżki. Impulse wyróżnia się prostą, minimalistyczną sylwetką, umożliwiając dużą personalizację – wyboru materiałów, komfortu siedzenia, nóg i detali wykończenia.
W zależności od konfiguracji można dostosować:
-
Rodzaj obicia: tkanina lub skóra (skóra dostępna w wersji stałej)
-
Poszycie: wersja stała lub luźna (lub luźna z rzepami) w przypadku tkanin
-
Komfort siedziska: kilka wariantów (np. Classic, Standard, Lux, Plus) — różnią się twardością, materiałami wypełniającymi
-
Nogi fotela: drewno lub metal, z różnymi wybarwieniami i wykończeniami
-
Detale konstrukcyjne: dwa typy podłokietników do wyboru, ewentualnie poduszki podłokietnikowe jako dodatek
Fotel wykonywany jest na zamówienie – różne wersje komfortu i wykończenia wpływają na czas realizacji.
Dane techniczne i wymiary
Poniżej zestawienie najczęściej podawanych parametrów technicznych:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość | 81 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Waga | ok. 30 kg |
| Konstrukcja / rama | lite drewno + elementy drewnopochodne |
| Nogi | drewno lub metal |
| Dostępne materiały nóg | drewno (różne wybarwienia: dąb, orzech, naturalny, bielony, ciemne drewno itp.) oraz metal (chromowany, lakierowany – czarny, szary – lub wykończenie szczotkowane) |
| Obicie / poszycie | Tkanina (stała lub luźna) albo skóra (stałe obicie) |
| Wypełnienie | W zależności od wariantu komfortu: pianka poliuretanowa (różne gatunki), pianka wysokoelastyczna, kulki silikonowe, pierze + kulki silikonowe (w wersjach bardziej luksusowych) |
| Warianty komfortu | klasy „Classic”, „Standard”, „Lux” i „Plus” (różnice w twardości i materiałach wypełnienia) |
| Typy podłokietników | dwa różne modele (do wyboru) |
| Czas realizacji / dostawy | zwykle kilka tygodni (np. 6-8 tygodni lub 42-56 dni) |
| Tolerancje wymiarowe | mogą występować niewielkie odchyłki zależnie od konfiguracji materiałów i nóg |
