Fotel Sits Isa Relax
Opis
Opis ogólny
Fotel Isa Relax to wersja fotela z funkcją relaksu (recliner) w kolekcji Isa. Zaprojektowany przez Nielsa Gammelgaarda, łączy elegancję i funkcjonalność — z mechanizmem odchyłu oparcia oraz możliwością dopasowania do indywidualnej pozycji odpoczynkowej.
Najważniejsze cechy:
-
Funkcja odchylania oparcia — ręczna lub elektryczna wersja dostępna
-
Wersje z obrotną podstawą (swivel) lub statyczną
-
Konstrukcja z solidnej ramy (metal oraz elementy drewniane / drewnopochodne)
-
Obicie stałe (nie zdejmowane), dostępne w wersji tkaniny lub skóry
-
Dwa poziomy komfortu: Standard oraz Lux — różnią się wypełnieniem i miękkością
-
Możliwość wyboru nóg / podstawy — w różnych wykończeniach i kolorach
-
Fotel produkowany na zamówienie — wymiary, komfort i detale mogą być dostosowane
Dane techniczne i wymiary
Oto zestaw najczęściej podawanych wymiarów i specyfikacji technicznych (z tolerancjami ± 2 cm):
| Parametr | Wartość dla wersji standardowej |
|---|---|
| Szerokość całkowita | 72 cm |
| Głębokość całkowita | 81 cm |
| Wysokość całkowita | 109 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wersja Lux — wysokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Rodzaj i zakres odchyłu | ręczny lub elektryczny mechanizm odchylania |
| Konstrukcja / rama | metal + drewno / elementy drewnopochodne |
| Wypełnienie | wersja Standard: pianka + „flaki” piankowe i kulki silikonowe; wersja Lux: dodatkowe komory z mieszanką pierza i kul silikonowych |
| Obicie | stałe poszycie (tkanina lub skóra) |
| Podstawa / nogi | opcja obrotowa (swivel) lub stała (statyczna) |
| Funkcje dodatkowe | możliwość wersji z pamięcią pozycji („memory”) przy podstawie obrotowej |
| Tolerancja wymiarowa | ± 2 cm dla wszystkich elementów |
