Fotel SITS ANNA
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary i masa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 88 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podłokietników | 69 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Waga | 15 kg |
Materiały, konstrukcja i wykończenie
-
Materiał obiciowy: len (tkanina „Linen 007”) 100 %
-
Poszycie: luźne (luźny pokrowiec, “luźne (LC)”)
-
Wypełnienie poduchy siedziskowej: pianka wysokoelastyczna (high-resilience foam)
-
Wypełnienie poduchy oparciowej: płatki z pianki + kulka silikonowa
-
Nóżki: drewniane, kolor dąb naturalny
