Tapeta Elitis Ceres | VP 1008 62
dodaj do przechowalni
Opis
Tapeta VP 1008-62 z kolekcji Cérès / Rhéa, nazwana Où coule une rivière (czyli „Gdzie płynie rzeka”), inspirowana jest teksturalnością tkanin (np. tajskiego lnu) i motywem płynności, co sugeruje inspirację naturą, wodą i miękkimi przejściami barwnymi. Powierzchnia ma efekt materiałowy — delikatny splot tkaniny — podkreślony przez tłoczenie winylowe.
Kolorystyka tej wersji to zielenie o spokojnym, naturalnym tonie — wersja „zielona (green embossed vinyl)” — dobrze wpisująca się w aranżacje z elementami natury i neutralnymi barwami.
Tapeta jest dekoracyjna, ale umiarkowana — daje efekt struktury i atmosferę wyciszenia.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość / opis |
|---|---|
| Kolekcja / linia | Élitis Cérès / Rhéa |
| Nazwa / numer | VP 1008-62 „Où coule une rivière” |
| Materiał | Winyl (heavy vinyl) na podkładzie papierowym / backing papierowy |
| Struktura powierzchni | Tłoczona (embossed) — efekt tkaniny |
| Szerokość rolki | 70 cm |
| Długość rolki | 10 m |
| Powtarzalność wzoru (repeat) | 70 cm (match prosty) — lub możliwy free match |
| Typ dopasowania | Straight match lub free match |
| Waga rolki | około 3,1 kg |
| Odporność na światło | Bardzo dobra (kolory trwałe przy ekspozycji) |
| Czyszczenie / pielęgnacja | Tapeta zmywalna |
| Odporność ogniowa | Klasa ognioodporności, spełnia standardy bezpieczeństwa |
