Tapeta Elitis Ceres | VP 1008 05
dodaj do przechowalni
Opis
Tapeta VP 1008-05 „Le souffle du vent” należy do linii Cérès / Rhéa, i inspirowana jest ręcznie tkanymi tkaninami, szczególnie lnianymi strukturami. Jej wygląd przypomina delikatny splot tkaniny — efekt “woven look”.
Tapeta ma dekoracyjny, lecz stonowany charakter — struktura i barwa tworzą eleganckie tło, które może być akcentem samym w sobie lub częścią całej kompozycji wnętrz.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość / opis |
|---|---|
| Kolekcja / linia | Cérès / Rhéa |
| Numer / nazwa | VP 1008-05 „Le souffle du vent” |
| Materiał | Winyl (vinyl) na podkładzie papierowym |
| Szerokość rolki | 70 cm |
| Długość rolki | 10 m |
| Powtarzalność wzoru (repeat) | 70 cm |
| Typ dopasowania wzoru | Dopasowanie proste (straight match) lub dopasowanie swobodne (free match) |
| Waga rolki | około 3,1 kg |
| Czyszczenie / pielęgnacja | Tapeta zmywalna |
| Odporność na światło / trwałość kolorów | Wysoka trwałość (bardzo dobra odporność na światło) |
