Sofa narożna Rom1961 Sereno
dodaj do przechowalni
Opis
SOFA SERENO – DANE TECHNICZNE
Producent
ROM 1961 (meble premium, produkcja „made to measure”)
1. Charakter ogólny
-
Sofa tapicerowana o nowoczesnym, eleganckim profilu
-
System made to measure — szerokość i konfiguracja wykonywana na zamówienie (opcja dopasowania długości w krokach co 10 cm)
-
Możliwość wykonania jako: sofa prosta, narożna, z elementami modułowymi lub z leżanką
2. Wymiary orientacyjne
(Podane wartości są przykładowe — sofa wykonywana na zamówienie i mogą się różnić w zależności od konfiguracji.)
Standardowe zakresy:
-
Szerokość: od 80 cm do 400 cm (regulowana w krokach co 10 cm)
-
Głębokość całkowita: ~103 cm
-
Wysokość całkowita:
-
zagłówki w pozycji dolnej: ~88 cm
-
zagłówki w pozycji podniesionej: ~108 cm
-
-
Wysokość siedziska (do wyboru): 44 cm, 46 cm lub 48 cm
-
Głębokość siedziska: ~54 cm
-
Prześwit pod sofą: ~13 cm
-
Szerokość podłokietników: zależna od wersji — ~10 cm albo ~30 cm
3. Konstrukcja i komfort
-
Stelaż: mocna konstrukcja drewniana dopasowana do konfiguracji
-
System zawieszenia siedziska: sprężyny + elastyczne taśmy
-
Siedzisko: różne wersje wypełnienia (pianki HR o zróżnicowanej gęstości, pianki z wkładami sprężyn lub pianki memory foam)
-
Oparcie: pianki o różnych parametrach dla komfortowej pozycji pleców
-
Zagłówki: regulowane manualnie lub elektrycznie
4. Opcje funkcjonalne
-
Regulowane zagłówki
-
System Vario — regulowana głębokość siedziska (w zależności od konfiguracji)
-
Funkcje relaksu elektrycznego (w wybranych wersjach)
-
Możliwość doposażenia w elementy elektroniczne np. USB, pamięć pozycji, automatyczne zatrzymanie przy napotkaniu oporu
5. Tapicerka
-
Tkaniny premium lub skóry naturalne
-
Duża paleta kolorów i struktur
-
Sofa szyta na wybrany materiał klienta również możliwa
6. Nogi / Podstawa
-
Do wyboru: metalowe lub drewniane wersje nóg
-
Różne kolory i wykończenia
-
Opcje podstawy odpowiednie do różnej konfiguracji modułów
7. Gwarancja
-
Standardowa gwarancja: ok. 5 lat na elementy konstrukcyjne i funkcje
Podsumowanie – parametry techniczne (orientacyjne)
| Parametr | Wartość / Opcje |
|---|---|
| Szerokość | od 80 cm do 400 cm (co 10 cm) |
| Głębokość | ~103 cm |
| Wysokość | ~88 cm / ~108 cm (z podniesionymi zagłówkami) |
| Wysokość siedziska | 44 / 46 / 48 cm |
| Głębokość siedziska | ~54 cm |
| Prześwit | ~13 cm |
| Tapicerka | tkaniny / skóry (wiele opcji) |
| Wypełnienie | pianki HR, sprężyny, pianki memory |
| Regulowane elementy | zagłówki, siedzisko (w wybranych opcjach) |
| Gwarancja | ok. 5 lat |
