Krzesło Vitra Hal Ply Wood | siedzisko ze sklejki dębowej
Opis
Krzesło projektu Jaspera Morrison'a.
Zaprojektowane w zgodzie z przekonaniem, że rzeczy nadzwyczajne bywają niepraktyczne. To krzesło jest nadzwyczajnie normalne i bardzo praktyczne, a jego forma, choć prosta, ma swój urok.
Wyjątkowo dobrze wyprofilowane siedzisko ze sklejki fornirowanej drewnem dębowym. Wersja na nogach z litego drewna dębowego w kolorze naturalnym.
Najwyższa jakość i precyzja wykonania oryginalnego produktu marki Vitra gwarantuje trwałość i prawdziwą radość z posiadania mebla, który kryje w sobie ponad półwiecze historii światowego designu.
Produkty nowe, nie posiadają wad i zniszczeń. Można uzupełnić krzesłami w innych wariantach wykończenia z naszej oferty.
W naszym salonie DOMATORIA w Katowicach posiadamy próbki kolorów Vitra. Służymy radą i pomocą w projektowaniu wnętrz oraz doborze mebli tapet i dywanów.
Dane techniczne
| Wysokość | 79,5 cm |
| Szerokość | 47,5 cm |
| Głębokość | 48,5 cm |
| Wysokość siedziska | 44,5 cm |
| Rodzaj siedziska | drewniane |
| Podłokietnik | Nie |
| Siedzisko obrotowe | Nie |
| Rodzaj podstawy | drewniana |
